Sektor blockchainových her v posledních měsících explodoval. Za poslední rok se počet blockchainových her více než zdvojnásobil.

Tento přehled se zabývá některými herními krypto projekty, které jsme pro Vás vybrali.

STAR ATLAS

Star Atlas je připravovaná MMORPG hra s otevřeným světem. Ta se odehrává v roce 2620. Ve vzdálené budoucnosti vznikly tři hlavní uskupení, (1) území MUD, kterému vládne lidstvo, (2) oblast ONI, kterou spravuje konsorcium mimozemských ras a (3) sektor Ustur ovládaný sentinely ( vnímajícími androidy). Tato uskupení spolu bojují o zdroje, území a politickou nadvládu. 

POLKER

Polker je první blockchainová online hra Play-to-Earn Poker, která využívá Unreal Engine 5 pro pohlcující zážitek ze hry. Pro zajištění prokazatelně férové hry používá technologii True Random Number Generation pro skutečnou transparentnost. Hráči mohou soutěžit v prostředí hráč proti hráči a získávat standardní, vzácné a ultra vzácné NFT, stejně jako kosmetické úpravy pro své dealery a stoly, medaile a bonusy za postup.

 

Otevřený digitální svět umožňuje uživatelům hledat herní předměty a bytosti ve formě NFT. Ty lze používat k činnostem, jako je bojování, sbírání a obchodování.

 
Rebel Bots – Xoil Wars je multiplatformní karetní bojová hra, ve které hráči mohou hrát, postupovat a vydělávat ve hře pro jednoho nebo více hráčů s tématikou sci-fi mimozemských království, vybudovat svou armádu bojových robotů a soupeřit s ostatními hráči o cennou surovinu Xoil.
 

Tento článek není investiční radou a vznikl čistě z vzdělávacích důvodů.

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x