Metaversa jsou neoddělitelnou součástí krypto vesmíru, vzniká zde mnoho společností zabývajících se vývojem her, které chtějí využít této příležitosti.

Metaverse je virtuální svět, ve kterém mohou uživatelé virtuálně komunikovat díky spojení prvků sociálních sítí, online her, rozšířené reality, virtuální reality a kryptoměn. Technologičtí nadšenci o metavesu přemýšlejí už řadu let.

Mnozí předpovídají, jak zásadně metavers změní způsob, jakým žijeme, komunikujeme  s ostatními a také podnikáme.

Některé ze společností budující hry v metaversech

Juego Studios

Juego Studios je několikrát oceněná technologická a designérská firma se zaměřením na vývoj her. Od té doby se rozšířila do všech nových oblastí designu, včetně virtuální a rozšířené reality, blockchainu, metaversa a dalších.

Juego Studios, jeden z předních světových hráčů, nabízí kompletní řešení pro vývoj nativních a multiplatformních her. Má však odborné znalosti v oblasti PlayCanvas, Unreal Engine, blockchain technologií, Cocos2d-X a vývojových rámců.

Sága o Avarikovi

Sága o Avarikovi je taktická hra, která obsahuje prvky klasických JRPG. Hru můžete začít s 3 kusy NFT a přidávat podle toho, jak váš tým vítězí. Hra se zaměřuje na týmovou práci.

Hra hráče přenese do virtuálního světa plného kouzelných lesů, rytířů, čarodějů a střelců. Indonéská společnosti chce lidem v zemi představit „hru na vítězství“ a stát se nejlepší NFT platformou v zemi. Hráči mohou získávat své obchodovatelné NFT vítězstvím v bitvách.

Mars

Vytvoření světa na virtuálním Marsu pomocí obchodovatelných NFT je hlavním cílem metaversa hry Mars Corps. Hra využívá Polygon blockchain, hráči mohou nakupovat a prodávat NFT této hry prostřednictvím služby OpenSea.

Společnost má 15 let zkušeností s hrami MMORPG. Společnost má na kontě tři projekty NFT: WEB 3.0 NFT, The Martians a MRST Mining Pet NFT, který dosáhl obratu 3 milionů dolarů. Herní společnost cílí na vytvoření konkurenční výhody v metaversu.

Illuvium

Illuvium je vysoce kvalitní sci-fi hra na blockchainu Etherea. Ta se hraje na principu play-to-earn. ILV tokeny jsou něco, co mohou hráči ve hře Illuvium sbírat. Hráči mohou objevovat události přírodních katastrof, které zničily Illuvium, a to prostřednictvím průzkumu 7 magický mimozemských zemí.

Hráči se mohou zapojit do bojů na PVP bojištích nebo v aréně Leviathan a získat tak další odměny. Na IlluviDexu, tržišti Illuvium, mohou uživatelé zdarma vyměňovat své NFT s ostatními hráči. V systému Illuvium si můžete nárokovat vlastnictví svých herních aktiv.

Amakuni

Společnosti pracující na této hře byla jedním z prvním osvojitelů trendu metaversa. Herní platforma Amakuni vznikla spojením nejnovější technologie blockchainu s klasickými, akčními mobilními RPG hrami.

Ve hře Amakuni si hráči mohou sestavit vlastní tým rytířů, navrhovat unikátní zbraně a další vojenské vybavení a kombinovat tyto prvky s prvky přírodního světa, jako je oheň, voda, elektřina atd. Hráči se mohou zapojit do hledání pokladů a zažívat dobrodružství ve fantasy herním prostředí Aepiran.

5 1 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x