Jedna z významných kryptoměnových burz Huobi uzavřela partnerství s platebním gigantem Visa, aby celosvětově uvedla na trh novou platební kartu s názvem Huobi Visa Card. Podle oficiální zprávy má partnerství v úmyslu podpořit růst sektoru virtuálních aktiv a poskytnout zákazníkům efektivní bránu pro převod fiatu na krypto.

Karta má být propojena přímo s účty uživatelů Huobi. Umožní také pohodlnou konverzi zůstatků virtuálních aktiv uživatelů na fiat pro platby za zboží a služby na 80 milionech obchodních míst po celém světě.

Karta bude zpočátku zavedena v Evropě

Pokud jde o dostupnost pro běžné uživatele kryptoměn, karta Huobi Visa Card má být zpočátku k dispozici na několika evropských trzích a poté se postupně rozšířit do dalších regionů po celém světě.

Justin Sun, zakladatel projektu TRON a člen globálního poradního výboru společnosti Huobi řekl:

Spuštění karty Huobi Visa Card představuje významný milník v úsilí společnosti Huobi o zpřístupnění virtuálních aktiv všem. Huobi i Visa jsou významnými lídry ve svých oborech.

Sun dodal, že díky nové platební kartě chce firma Huobi přispět ke „globální finanční inkluzi“.

Vedoucí oddělení kryptografie společnosti Visa Cuy Sheffield, uvedl, že si firma přeje být mostem mezi kryptografickým ekosystémem a globální sítí obchodníků a finančních institucí Visa.

Sheffield dále prohlásil:

Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s inovativními platformami, jako je Huobi, abychom tak spotřebitelům umožnili snadno a bezproblémově utrácet ze svých krypto zůstatků kdekoli, kde je Visa akceptována.

Výhody karty Huobi Visa Card

Karta bude obsahovat výhody a věrnostní programy pro své uživatele. Uživatelé mohou například při použití karty získat „cashback“ v podobě tokenu Huobi ( HT). Mezi další výhody patří poukazy na „cashback“, privilegia v sekci Huobi Earn, airdropy a  kupóny na zvýšení APY. 

U karet Huobi Visa Card bude k dispozici pět možných úrovní: Scout, Navigator, Adventurer, Explorer a Expert.

Společnosti Visa nejsou kryptoměny cizí, nedávno firma zveřejnila návod, jak si uživatelé Etherea mohou nastavit automatické platby přímo ze svých krypto peněženek. Tímto způsobem budou banky a další centralizované organizace vyřazeny ze hry.

Platební giganti jsou si popularity a rychle rostoucí adopce kryptoměn dobře vědomi. V důsledku toho nestojí stranou a posilují své pozice tím, že se v tomto odvětví dosti angažují. 

 

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x