Začátkem tohoto týdne se objevily zprávy, že americké ministerstvo spravedlnosti ( DoJ) uvažuje o podání trestního oznámení na burzu Binance kvůli obvinění z praní špinavých peněz. Od té doby jsme svědky masivních výběrů, které na této burze s kryptoměnami probíhají.

Podle údajů společnosti Nansen zaznamenala Binance za poslední týden v období od 7. do 13. prosince čisté odtoky ve výši 3,6 miliardy dolarů- Ve stejné období činily celkové odtoky na této burze 8,8 miliardy dolarů, zatímco celkové přítoky se pohybovaly kolem 5,1 miliardy dolarů.

V úterý 13. prosince se k výběrům vyjádřil také generální ředitel Binance Changpeng Zhao, který uvedl, že pro Binance jde o „běžnou činnost“.

"Dnes jsme zaznamenali nějaké výběry ( čistých 1,14 miliardy dolarů). To už jsme viděli dříve. Některé dny máme čisté výběry, některé dny máme čisté vklady. Pro nás je to běžná činnost. Vlastně si myslím, že je dobrý nápad " zátěžové testování výběrů" na jednotlivých CEXech ( centralizovaných burzách) na rotačním principu.

Provádění těchto "testů" stojí nějaké síťové poplatky. Ale udržuje to odvětví zdravé. Obchodování na burze je jednoduché."

Další mluvčí Binance ujistil, že kapitálová struktura společnosti je zcela bez dluhů. Kryptoměna zatím efektivně zvládá výběry na své platformě. Ke konci listopadu držela Binance na platformě digitální aktiva v hodnotě téměř 69 miliard dolarů.

Společnost Binance také zveřejnila svou zprávu o rezervách ( Proof-of-Reserves), nicméně čelila otázkám ohledně zdraví společnosti Binance a dodala, že jí chybí úplný finanční audit. „Spolupracujeme se společností Mazars a sdílíme s ní všechny relevantní finanční informace, aby tak mohla ověřit přesnost všech údajů, Pracujeme na tom, abychom co nejdříve zveřejnili další aktualizaci pro další tokeny, “ uvedl mluvčí Binance.

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x