Dnes tu máme příjemnou překvapivou zprávu s velmi vtipnou komunikační dohrou na Twitteru. Z pohotového retweetu informací od týdeníku Euro slovenským traderem Jakubem Kral’ovanským jsem zachytil, že v sídle známého českého scamu XIXOIO dnes zasahovala policie: V prvé řadě musím poznamenat, že je fajn vidět, že policie jde po vyloženě scammerském „projektu“, jehož služeb týkajících se tokenizace chtěl svého času využít známý český ex-bankéř a investor, Radovan Vávra. Česká „Bitcoin-maxi“ komunita samozřejmě těchto radostných zpráv v návaznosti na velice čerstvý naprosto mylný názor Vávry na Bitcoin náležitě využila a rozhodně nikterak neotálela s naprosto trefnými pichlavými reakcemi: Někteří neváhali dodat incentivy podporující produkci kvalitních memeček:

Naprosto famózním způsobem pak právě twitterový účet „Nepřítel státu“ uzemnil i další z řady známých českých businessových osobností, které se nebojí veřejně ostentativně dávat najevo, jak Bitcoin nemají rády (a nebo jak jej absolutně nechápou):

Tady je poměrně vtipné akorát to, jak se najednou Vávra snaží zbavit se jakýchkoliv spojitostí s projektem XIXOIO, ačkoliv v únoru t.r. pokoušel s nimi spojit za účelem první tokenizace projektu v Česku.

„One less scam to worry about“ – ano, a také palec hore Policii za to, že dva hlavní představitelé scamu XIXOIO, Richard Watzke a Henry Ertner jsou ve vazbě. Poučení? Serte na to, co říkají Vávra, nebo Lukačovič, serte na scamy, kupujte Bitcoin! 🙂 

5 4 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x