Společnost Binance učinila nový krok v expanzi na trhu s kryptoměnami. Vybrala si k tomu produkt, jehož popularita a poptávka náhle vzrostla v důsledku kolapsu FTX.

Nedávno zveřejněný příspěvek na blogu společnosti Binance vrhá světlo na výše zmíněnou dohodu. 

Kromě lišáckého kroku k posílení svého místa na trhu v oblasti kryptoměn, se chce společnost Binance, tímto krokem také zaměřit na důležitost vlastní úschovy a přitom svým krokem podpořit peněženky společnosti NGRAVE.

Bezpečnost zůstává jednou z největších překážek pro přijetí kryptoměn. Samoobslužné peněženky jsou jednou z nejbezpečnějších metod ukládání digitálních aktiv a prostřednictvím naší investice do NGRAVE chceme i nadále podporovat inovativní startupy, které zvyšují bezpečnost uživatelů.

Společnost NGRAVE byla založena v roce 2018 a do dnešního dne představila tři produkty zabezpečení.

Jedním z vlastních produktů firmy je takzvaný ZERO, odolná a vysoce bezpečná hardwarová peněženka. ZERO je bez připojení k internetu a jedná se o zařízení s dotykovou obrazovkou.

Kromě ZERA společnost NGRAVE navrhla také aplikaci LIQUID, která uživatele její peněženky v reálním čase propojuje s blockchainem. 

Dalším produktem je GRAPHENE, záložní šifrované zařízení z nerezové oceli, které zajišťuje, že uživatelé nikdy neztratí své klíče. 

NGRAVE není prvním poskytovatelem hardwarové peněženky v portfoliu Binance Labs. Již dříve, v roce 2018, investovala prostřednictvím svého inkubačního programu do výrobce hardwarových peněženek SafePal. Společnost Binance také integruje řešení SafePal do své platformy a v říjnu přidala aplikaci SafePal Mini App do aplikace Binance.

Na začátku listopadu Binance také navázala spolupráci s výrobcem hardwarových peněženek Ledger, aby uživatelům Binance umožnila nakupovat krypto přímo prostřednictvím aplikace Ledger pomocí jejich bankovních karet.

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x