V kryptoměnovém světě došlo v průběhu týdne k řadě „incidentů“. Krach burzy FTX udržuje lidi v nedůvěře. Mnoho zaměstnanců a externích investorů FTX přišlo o své životní úspory, zatímco peníze uživatelů byly stále uvězněny na platformě.

Pád FTX postihl také platformu pro půjčování kryptoměn BlockFi. Uprostřed celého chaosu BlockFi zastavila výběry na své platformě.

Burza se sídlem v New Jersey 11. listopadu informovala uživatele ohledně „omezení činnosti platformy“. BlockFi nedávno v dopise sdíleném na Twitteru uvedla, že je „šokována a zděšena“ selháním FTX a Alamedy.

V jedné z nedávných zpráv deníku Wall Street Journal se BlockFi po krachu burzy Sama Bankmana-Frieda připravuje na možný bankrot.

Zprávy odhalují, že BlockFi měla značnou expozici vůči burze FTX. Podle podrobností od lidí obeznámených s touto záležitostí se BlockFi připravuje na potencionální bankrot. Podrobnosti odhalují, že měla značnou expozici vůči Bankman-Friedově burze FTX. Kryptoměnová platforma BlockFi také plánuje propustit některé své zaměstnance, protože se připravuje na podání případného návrhu na bankrot.

Je třeba poznamenat, že FTX koupila BlockFi v červenci letošního roku, kdy měl poskytovatel půjček kryptoměn vážné finanční potíže. Platforma byla vystavena úpadku společnosti Three Arrows Capital ve výši 80 milionů dolarů. Navzdory vybouchnutí FTX se společnost zpočátku prohlašovala za „plně funkční“.

Nyní se však zdá, že je situace jiná, protože platforma BlockFi byla pádem FTX značně ovlivněna. Připojuje se tak k seznamu postižených firem spojených s pádem impéria FTX.

Myšlenka pro tento týden:

NOT YOUR KEYS, NOT YOUR COINS!

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x