Undercut low předchozího týdne a hurá zlikvidovat všechny ty shorty? Nebo jsme už na cestně na 14k?

Zprávy, okolnosti, šuškanda, strach, to všechno, stejně jako ošklivě vypadající graf ukazují, že 14k určitě a dost možná i níž, ale zase jsme měli nejvyšší týdenní objem obchodování na Coinbase v historii:

Negativní funging ATH včera:

Coiny mizí z burz jako nikdy předtím: Za minulý týden z burz zmizelo cca 200 tis. BTC, z toho zhruba 120 tis. z derivátových burz a 80tis z burz spotových. Skutečný „run na banku“:

Celkově těchto 200 tis. BTC vybraných z burz v minulém týdnu představuje zhruba 9% pokles burzovních rezerv:

víc jak 4,5-letá minima stavu rezerv na burzách, ten zlom představující významné zrychlení výběrů, tedy náš „bank run“ je hrozivý – ovšem není-li coin, a je-li poptávka…:

Trh se velmi rychle otočí, až pomine vlna paniky prodejů těch, co nevědí co drží, nebo těch, kteří prodávají, protože musí. Zároveň lze očekávat se snižujícími se rezervami na burzách postupně zvyšující se volatilitu, bez ohledu na to, kterým směrem půjdeme ve zbytku tohoto týdne. Za předpokladu, že „run na burzy“ bude pokračovat.

Velmi strašidelně působí poslední dobou lítající šuškanda ohledně více burz buďto v platební neschopnosti, nebo operující systémem frakčních rezerv, nebo provozující rehypotekace. A velmi divně působí graf vývoje rezerv ETH na Crypto.com:

„Not your keys, not your coins“

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x