Puell Multiple se pomalu, ale jistě blíží momentu průrazu svého klesajícího trendu:

Bude to tentokrát jinak?

Zdroj: CryptoQuant

V posledních dvou svých klesajících trendech (medvědí trh 2018/2019 a následná re-akumulace 2019/2020) bylo jejich proražení potvrzením, že dno již máme za sebou.

Jak vidno z grafu uvedeného výše, podobně jako na dně na přelomu let 2018 a 2019 jsme i nyní dosáhli nákupního signálu (hodnota indikátoru klesla pod 0.4 a následně se vrátila zpět nad něj), přičemž krátce poté (cca 2 – 3 měsíce) došlo i k proražení do té doby klesajícího trendu na tomto indikátoru.

V březnu 2020 jsme se k nákupním hodnotám toliko dvakrát po sobě přiblížili a následně poté došlo k průrazu klesajícího trendu na Puell Multiple, no a nyní to vypadá, jako by se chystal z hlediska tohoto on-chainového ukazatele opakovat právě scénář ze dna medvědího trhu 2018 a 2019, tedy spuštění nákupního signálu a nyní, zdá se, blížící se průraz trendu směrem vzhůru.

Otázka časování je náročná, avšak vzhledem k postupnému dospívání Bitcoinového trhu lze čekat, že to může trvat poněkud déle – už teď máme oproti dnu minulého medvědího trhu cca měsíc až dva zpoždění.

Zbývá tedy jediná otázka, ta nejnebezpečnější ze všech – bude to tentokrát jinak?

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x