Soukromá kapitálová společnost Apollo Global Management rozšířila svou nabídku kryptoměn prostřednictvím partnerství s platformou Anchorage Digital, která se zabývá úschovou kryptoměn.

Podle pondělního sdělení bude Anchorage, kryptobanka s federálním statutem v USA, ukládat velkou většinu digitálních aktiv, která firma pro své klienty zpracovává.

Podle zprávy agentury Reuters se Apollo v prosinci 2021 podílelo na financování společnosti Anchorage v rámci kola Series D v hodnotě 350 milionů dolarů, přičemž vztah s ní v oblasti úschovy začal v polovině loňského roku. Navazuje na předchozí partnerství Anchorage s institucemi v Asii.

"Vzhledem k tomu, že zkoumáme kreativní způsoby, jak aplikovat technologii blockchain v rámci celého podnikání společnosti Apollo, těšíme se na spolupráci se společností Anchorage při úschově klientských aktiv," uvedl provozní ředitel týmu digitálních aktiv společnosti Apollo Adam Eling.

V dubnu tento soukromý kapitálový gigant najal Christine Moyovou, která dříve působila v oblasti kryptoměn ve společnosti JP Morgan. Moyová nastoupila jako partnerka, aby vedla strategii investiční společnosti v oblasti digitálních aktiv. Tehdejší zdroj sdělil serveru The Block, že Moy sice bude firmě pomáhat investovat do web3 a blockchainových projektů, které mají token, ale je nepravděpodobné, že by firma nakupovala bitcoiny.

Zdroj: https://www.theblock.co/post/181376/apollo-expands-crypto-offering-for-clients-via-partnership-with-anchorage?utm_source=cryptopanic&utm_medium=rss

5 1 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x