Údaje ukazují, že Dogecoin se nyní stal 8. největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace poté, co z tohoto místa vytlačil Cardano.

Tržní kapitalizace Dogecoinu se po prudkém nárůstu ceny dostala na více než 15 milionů dolarů. Uplynulý týden byl pro DOGE neuvěřitelný po mnoha měsících nevýrazné boční výkonnosti.

V době psaní tohoto článku se cena memecoinu pohybuje kolem 0,116 USD, což je za poslední týden nárůst o 96 %. Zde je graf, který ukazuje nedávný vývoj hodnoty této kryptoměny:

Jak můžete vidět na výše uvedeném grafu, Dogecoin v posledních dnech zaznamenal prudký vzestup.

Zatímco týdenní zisky této kryptoměny jsou neuvěřitelné, posledních 24 hodin k ní nebylo tak přívětivých. V tomto období dostal původní memecoin na frak o zhruba 13 %.

Už včera se objevily náznaky, že se velryby chystají na dump, protože na burzy převedly velké množství mincí. Je možné, že tento prodej byl zodpovědný za dnešní pád ceny.

Před tímto poklesem cena DOGE během předchozích sedmi dnů vzrostla o více než 110 %. Nicméně bez ohledu na pokles zůstává faktem, že mince v poslední době zaznamenala explozivní růst, v jehož důsledku memecoin poskočil o místa v žebříčku nejlepších kryptoměn podle tržní kapitalizace.

Níže uvedená tabulka ukazuje, jak si Dogecoin stojí v současném prostředí kryptoměn.

Dogecoin se nyní dostal na osmou pozici v žebříčku nejlepších kryptoměn podle tržní kapitalizace, čímž se dostal nad Cardano.

Ačkoli v současné době je rozdíl mezi nimi jen asi 1,1 miliardy dolarů, takže DOGE bude muset v nadcházejících dnech zaznamenat další růst, pokud si má vytvořit určitý bezpečný odstup od ADA.

Mince Binance USD, která se umístila na sedmém místě, není v tuto chvíli na dosah memecoinu, protože její tržní kapitalizace je přibližně o 6 miliard dolarů vyšší než u DOGE.

Konkurenční mince Shiba Inu v poslední době také zaznamenala slušný nárůst, ale její vzestup nebyl zdaleka tak prudký jako u Dogecoinu. V důsledku toho je SHIB na seznamu stále až na 13. místě.

Co se týče nedávného trendu ADA, jeho cena se v současné době pohybuje kolem 0,404 USD, což je za poslední týden nárůst o 15 %. Níže je uveden graf pro tuto kryptoměnu.

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x