Jeden z nejsledovanějších obchodníků, který je známý tím, že předpovídal letošní kryptoměnové krachy, varuje, že současný odraz trhu se nakonec změní ve smrtící fakeout.

Pseudonymní obchodník známý jako „il Capo of Crypto(dále jen „Capo“) svým 563 000 sledujícím na Twitteru říká, že velká vlna likvidací shortů v tomto týdnu bude znamenat začátek korekce k nové etapě poklesu kryptotrhu.

"BTC - Zaznamenali jsme největší likvidaci shortů za poslední měsíce, což dokazuje, že tento pohyb je short squeeze a že většina lidí byla umístěna směrem dolů (proto ten hate, který jsem v poslední době dostával). Nyní je čas, aby se longy dostaly do pasti."

Zdroj: Capo/Twitter

Zatímco mnozí obchodníci považují současnou sílu na trzích s kryptoměnami a akciemi za znamení nového bull runu, Capo tvrdil, že než se ceny obrátí a znovu se propadnou, dojde k rally BTC na úroveň kolem 21 000 USD.

Vzhledem k tomu, že akciový trh zůstává v poslední době úzce korelován s BTC, Capo říká, že S&P 500 se také chystá znovu korigovat poté, co podle něj skončí rally na medvědím trhu. Obchodník předpovídá zhruba 20% korekci akciového indexu až na úroveň 3180 USD:

"BTC a SPX dosáhly svých klíčových úrovní. Co teď? U BTC a ETH očekávám rozložení v nízkém časovém rámci kolem těchto úrovní. Některé shitcoiny by mohly zažívat během této doby scam pumps. Pak přijde velké [kladivo]."

Zdroj: Capo/Twitter

V době psaní článku (26.10.2022) se BTC obchoduje za 20 824 USD, což je o 5,6 % více než včera.

 

Zdroj:https://dailyhodl.com/2022/10/26/trader-who-accurately-predicted-2022-crypto-crash-updates-outlook-on-bitcoin-and-ethereum-as-volatility-spikes/

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x