Populární spisovatel literatury faktu, autor knih o financích a sebevzdělávání, věří, že Bitcoin je příliš důležitý na to, aby ho vysvětloval skeptikům.

Robert Kiyosaki, významný investor do nemovitostí a autor knih o financích a finanční gramotnosti, z nichž nejznámější je „Bohatý táta, chudý táta“, na Twitteru napsal, že Bitcoin je tak cenný, že nemá cenu přesvědčovat skeptiky, aby ho přijali. „Neučte prasata zpívat,“ napsal na Twitteru.


Kiyosakiho hlavním důvodem, proč důvěřuje Bitcoinu, je to, že podle něj americký dolar skončil, protože v posledních dvou letech americká vláda pravidelně tiskne ohromné množství této rezervní měny. Jen v roce 2020 bylo do americké ekonomiky po začátku pandemie napumpováno více než 6 bilionů dolarů.

Ve svých dřívějších letošních tweetech Kiyosaki odvážně předpovídal zhroucení amerického dolaru a nadcházející krach americké ekonomiky. Ukládání úspor do bitcoinů, zlata a stříbra by podle jeho tweetů mohlo být východiskem. Zhruba před dvěma týdny investiční guru na Twitteru napsal, že během nadcházejícího krachu trhů dojde na základě makroekonomických faktorů k vymazání majetku milionů lidí.

Prohlášení: Názor zde vyjádřený není investičním poradenstvím – je poskytován pouze pro informační účely. Nemusí nutně vyjadřovat názor společnosti U.Today. Každá investice a veškeré obchodování s sebou nese riziko, proto byste měli před rozhodnutím vždy provést vlastní průzkum. Nedoporučujeme investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

 

Zdroj: https://u.today/bitcoin-is-too-important-robert-kiyosaki-says-dont-waist-your-time-on-skeptics

(poznámka redakce: „I když Kiyosakiho předpovědi nebývají vždy přesné a mnohdy působí jako strašení, nelze mu upřít jistou dávku vhledu a zdravého selského rozumu. Není jediný, kdo varuje před nadcházející ekonomickou recesí, která překoná vše, co jsme doposud zažili. Ostatně indicie, vedoucí k podpoře těchto tvrzení vidíme téměř na každém kroku. Otázkou proto není zda se tato proroctví naplní ale kdy. Můžeme s tím něco dělat? Můžeme se nějak připravit? Napište co si o tom myslíte do komentářů.)

 

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x