Kryptoanalytická společnost Santiment tvrdí, že na základě jejích údajů je $ADA v současné době podhodnocená a že její cena se v příštích třech měsících pravděpodobně zdvojnásobí.

Dne 13. dubna 2021 společnost Santiment na svém blogu oznámila, že do své platformy Sanbase přidala metriku s názvem „poměr MVRV (Z-skóre)“. Tato metrika „měří odchylku mezi tržní a realizovanou hodnotou mince“. V blogovém příspěvku zveřejněném 21. března 2021 společnost Santiment poskytla více informací o tom, proč je tato metrika užitečná:

"Pokud jde o metody oceňování a prověřování mincí, je mezi analytiky v řetězci stále oblíbenější poměr MVRV (Market Value to Realized Value). "I když není bez nedostatků, poskytuje tato metrika jednoduchý způsob, jak posoudit, zda je určitá mince v současné době nadhodnocená nebo podhodnocená, a pravděpodobnost nadcházejícího obratu trendu."

Santiment na Twitteru napsal, že $ADA je v současné době „na nejnižší relativní pozici v porovnání s realizovanou hodnotou“ od ledna 2019 a že to naznačuje, že je podhodnocená na základě „průměrných ztrát obchodníků“. Zmínila také, že když byl naposledy poměr MVRV u $ADA takto nízký, jeho cena se „během následujících tří měsíců zdvojnásobila“.

Dan Gambardello, zakladatel společnosti Crypto Capital Venture a moderátor velmi populárního kanálu na YouTube „Crypto Capital Venture“, 3. října uvedl svou cílovou hodnotu pro Cardano ($ADA).

Gambardello to sdělil svým více než 235 tisícům sledujících na Twitteru:

O dva dny později zveřejnil na YouTube video, ve kterém hovoří o své „jasné vizi“ pro Cardano a o dlouhodobé cílové ceně pro $ADA:

Gambardello řekl:

"Mám pro Cardano jasnou vizi, a i když nemám žádné záruky, vidím ji na 100 %. Vidím to jasně. A jsem ochoten to risknout. Je načase, abychom si promluvili o vizi... Říkám to pořád: velkou roli pro mě hraje to, jak Cardano přistupuje k tomuto trilematu - decentralizace, bezpečnost, škálovatelnost. Způsob, jakým to Cardano dělá, a základy, které se budují, jsou tím, co umožňuje, aby tato příležitost byla tak pevná, aby byla tak silná... Tohle byl včerejší tweet a je to opravdu jednoduché, vážení. Spousta lidí s tím nesouhlasí, ale já vám to chci vyložit v tomto videu. Patnáct dolarů děleno 42 centy, což je cena Cardana v době, kdy jsem tweetoval, se rovná 35x. Nakonec, bez ohledu na to, jak hluboko se ponořím do základů jakéhokoli krypta... jsem tu jako investor. Snažím se tu plánovat budoucnost své rodiny, a tak je to tak jednoduché, jak to jen jde."

Gambardello dále uvedl, že se domnívá, že tržní kapitalizace Cardana, která se v současnosti pohybuje kolem 14,82 miliardy dolarů, by mohla dosáhnout 550 miliard dolarů (možná již v příštím býčím cyklu, ale možná až za několik let), z čehož pramení jeho 15násobný potenciál růstu pro $ADA.

 

Zdroj: https://www.cryptoglobe.com/latest/2022/10/cardano-ada-is-undervalued-potential-to-2x-in-next-three-months-says-santiment/

 

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x