Fanouškovské tokeny jsou mezi investory do kryptoměn stále oblíbenější. Jsou odnoží trendu meme coinů, který zaznamenal pozitivní rally u různých kryptoměn, a nyní tyto fanouškovské tokeny zahájily vlastní trend. Rok 2022 je téměř na svém konci, ale stále existují dobré důvody, proč tyto fanouškovské tokeny sledovat.

Proč fotbalové tokeny?

Tokeny pro fotbalové fanoušky vzaly v uplynulém roce trh s kryptoměnami útokem. Mince jako token Manchester City a token Santos FC si vedly nesmírně dobře a překonaly všechna očekávání. Ovšem i přes tento růst, mohou mít tyto fanouškovské tokeny ještě další perspektivu.

Jedním z hlavních důvodů obnoveného zájmu o tyto tokeny je nadcházející mistrovství světa ve fotbale. Ten je podle některých názorů největší sportovní soutěží na světě, kde oficiální fotbalové kluby různých zemí soupeří o titul. Fotbalové zápasy si na svých obrazovkách naladí velká část světové populace.

Mistrovství světa ve fotbale 2018, které se konalo v Rusku, sledovalo po celém světě celkem 3,5 miliardy diváků a očekává se, že letošní ročník soutěže, který se koná v Kataru, přiláká odhadem 5 miliard diváků. Samotný počet lidí, kteří si naladí televizi, aby podpořili své oblíbené kluby, je pro digitální aktiva jako stvořený. Očekává se, že značná část z nich zaznamená obrovský nárůst, až v listopadu začne toto mistrovství světa ve fotbale.

Source: CITYUSD on TradingView.com

Již nyní vidíme pozitiva

Tokeny pro fotbalové fanoušky již zaznamenávají před začátkem mistrovství světa ve fotbale určitý vzestup. Za posledních 24 hodin vyhledávání těchto kryptoměn rostlo, což vedlo k tomu, že se objevily na vrcholu seznamu trendů na Coinmarketcap.

Coinmarketcap řadí digitální aktiva podle počtu vyhledávání na platformě a token Manchester City Fan (CITY) se stal nejvyhledávanějším tokenem za poslední den. Tím se dostal na první místo v seznamu. Další fanouškovský token, Santos FC Fan Token (SANTOS), se také objevil na 9. místě v první desítce nejvyhledávanějších kryptoměn na platformě za posledních 24 hodin.

Tyto fanouškovské tokeny si nevedou špatně ani z hlediska ceny. Za poslední den některé z tokenů zaznamenaly dokonce dvouciferné zisky. SANTOS si polepšil o 8,20 % a CITY o 9,08 %. Token FC Porto za posledních 24 hodin vzrostl o více než 17 % a stejně tak i token portugalského národního týmu.

 

Zdroj: https://www.newsbtc.com/crypto/why-you-should-start-paying-attention-to-football-fan-tokens/

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x