Aada Finance, P2P ( Peer-to-Peer) platforma pro půjčování kryptoaktiv, oznamuje brzké spuštění protokolu pro půjčky a výpůjčky. Spuštění je naplánováno na 13. září, čímž se Aada V1 stane prvním protokolem tohoto druhu, který bude spuštěn na mainnetu Cardano.

Aada Finance využívá nový DeFi primitiv zvaný NFT bonds, ten má zefektivnit uživatelský zážitek z půjčování a úvěrování. Dluhopisy jako NFT jsou nové finanční cenné papíry, se kterými lze obchodovat. Kromě toho by mohly být použity jako nástroj zajištění proti některým tržním pohybům. Například, pokud je token ADA půjčován proti USDT ( digitální dolar, stablecoin společnosti Tether), když se cena tokenu ADA pohybuje dolů, cena NFT dluhopisů půjde nahoru.

Tato aplikace byla poprvé spuštěna v květnu 2022 v testovací síti Cardano. Tento paralelní blockchain slouží jako testovací prostředí pro nové aplikace před jejich nasazením v mainnetu ( hlavní blockchain Cardano).

Úspěšný audit společnosti Vacuumlabs, kryptografické a fintechové společnosti zajišťuje bezpečí pro uživatele. Tato společnost se pyšní úspěchy jako například: nalezení chyb kódu ve dvou z top deseti kryptoměn

Nadcházející zpuštění aplikace Aada Finance završuje několik měsíců práce a vývoje . Tým oceňuje trpělivost a podporu komunity v počátečních fázích projektu a je za ni vděčný. Z toho důvodu se zavazuje, že se bude i nadále řídit svými prvotními principy, kterými jsou angažovanost v zájmu komunity a budování prvního DeFi na blockchainu Cardano.

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x