Od svého založení v roce 2016 zaznamenala Kadena velký vývoj a růst. Po měsících budování začínají týmy konečně spouštět své projekty. Momentálně na Kadeně kvetou projekty NFT a na některé z nich se v tomto článku zaměříme. 

Digitální umění vzalo svět útokem a dá se předpokládat, že pokud bude Kadena úspěšná. Stane se tak i s předními NFT projekty na tomto blockchainu.

Tento obsah vznikl z čistě informačního hlediska, proto prosím nevnímejte níže uvedené informace jako finanční či investiční radu. 

Seznamte se s Babenou a jejich ekosystémem, kolekce 2500 NFT. Tým Babeny byl velmi aktivní ve vytváření PACT dokumentace pro komunitu a aspirující developery. Momentálně probíhá druhé kolo „mintování“ na jejich obchodní platformě babena.art. Brzo se partnerský projekt zvaný Kadena Monster Punks stane druhým k vymintování.

První limitovaná kolekce NFTs na blockchainu Kadena vůbec. Každá z Kitty Kads je unikátní a odemyká přístup k DeFi a herním možnostem. Jednou z unikátních vlastností je, že s dvěma kusy můžete zplodit kotě.

Smashed Spiders je první projekt uměleckých děl na blockchainu Kadena, který byl spuštěn v režimu stealth. Pracují na jedinečném zážitku držitele, by se komunita mohla těšit na zábavné hry, překvapení, spolupráci, přístup k navazujícím kolekcím ( ženské, next-gen a mutanti) a chov. Cílem je stát se jednou z OG kolekcí v ekosystému Kadena. Jedná se o kolekci 2500 NFTs, které se nyní razí za cenu 7 KDA.

The Lazy Ape Club je kolekce 5555 náhodně generovaných NFTéček. Tato kolekce má za cíl vytvořit klub NFT nadšenců se smyslem pro sounáležitost. Razí se na trhu Arkade za cenu 5 KDA

Dalším zajímavým projektem je Kadena Mining ClubTyto NFTéčka jsou propojena s reálnými minery, které „vlastníte“. Mise tohoto projektu je poskytnout možnost těžby Kadeny širšímu poli zájemců. Pokud jste vlastníkem těchto NFT, máte nárok na měsíční odměny nativního tokenu Kadeny ( KDA). Každé NFT je kontrakt na koupi 640 GH/ s těžební síly. Ražba NFT probíhá zde.

Kadena Komodos je kolekce 1500 reptiliánských NFT. Výhoda držení těchto kusů tkví v přístupu do komunity a potencionálnímu přístupu k takzvanému „whitelistu“ dalších projektů nebo také obdržení airdropu a to pouze za držení těchto ještěrů. V tomto projektu je vlastník bossem, který se pomocí komunity DAO podílí na směru vývoje tohoto projektu.  Cena jednoho kusu je 15 KDA a mintovat můžete zde.

Punkové jsou symbolem brzkých osvojitelů blockchainu, kteří věří v zářivou budoucnost Kadeny. Platforma KDA Punks může poskytnout dokonalou platformu pro seznámení kryptoměnových nadšenců, příležitostných uživatelů a nováčků s blockchainem Kadeny, protože Punkové jsou jedním z nejproslulejších druhů NFT na světě.

Kadena Kongs žijící v ekosystému Kadena vytváří DAO a komunitu. Registrace se otevírá 18. srpna v 15:00 UTC. K dispozici bude 2500 NFTéček v ceně 50/ 60/ 70 dolarů.

Kadena Monster Punks jako první ražba NFT na blockchainu Kadeny zdarma! Omezené množství 1000ks. Každý Kadena Monster Punk generuje držiteli token KMP. KMP tokeny budou spuštěny na webu Babena dne 26.8.2022.

4 1 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x