Jeden uživatel Redditu se vydal do boje s kritiky NFTéček a vydal sbírku, v níž sesbíral jejich nejlepší veřejné komentáře.

Sbírka zveřejněná uživatelem busterrulezzz nese název „Worthless JPEGs!“. Cílem bylo pobavit komunitu kryptoměnových nadšenců na úkor skeptiků aktuálně se radujících z „kryptozimy“. Redditor shromáždil citáty internetových uživatelů, ale i slavných kritiků, jako jsou Warren Buffet, Peter Schiff a Dan Olson. Následně je vydal jako NFT.

Tvůrce NFTéček dodal, že jeho krok dokumentuje naprostou nenávist, které se blockchainovému prostoru dostává, a který zesměšňuje ony skeptiky. „Touto sbírkou jsem chtěl shrnout, co skeptici říkají o NFT. Chtěl jsem zachytit éru, která jistě bude v následujících dekádách předmětem studia.“

Citáty jsou opatřeny podpisem, který vzdává hold tomu, co popisují jako trolling, tak častý v blockchainovém ekosystému. Kromě toho tvůrce poznamenal, že NFTéčka obsahují skryté easter eggy, které poukazují na blockchain Etherea.

Tvůrce kolekce také prohlásil, že se řídí radami odborníků: „Říkají, že mám něco vybudovat během medvědího trhu, tak jsem to udělal.“

Tento redditor zjevně není jediný, kdo se touto radou řídí. Každý další den medvědího trhu se objevují nové klenoty mezi NFT projekty. Začátkem srpna byl software umělé inteligence společnosti Google použit k přetvoření Bored Ape Yacht Club na strojově vytvořené abstraktní obrazy. Projekt byl nazván Artsy Monke a podle jeho autorů kombinoval technologii s uměním.

Celou kolekci si můžete prohlédnout zde.

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x