Celsius Network, problémový poskytovatel krypto půjček, uzavřel všechny své dluhy vůči decentralizovaným úvěrovým aplikacím.

Ve středu firma splatila ve dvou transakcích téměř 50 milionů dolarů ze svého dluhu vůči úvěrovému protokolu Compound, čímž odstranila poslední část svého zbývajícího dluhu.

Podle záznamů on-chain na peněženkách napojených na Celsius firma od 10. června splatila dluh u společností Aave, MakerDAO a Compound v odhadované výši více než 800 milionů dolarů.

Během posledního měsíce Celsius likvidoval své pozice, aby získal zpět větší část svého kolaterálu vsazeného na úvěrové aplikace.

 

Pravidelně převádí značné množství svých kolaterálních aktiv

Minulý týden firma splatila veškerý svůj dluh z MakerDAO a vybrala 440 milionů dolarů v bitcoinech. Později také získala zpět dalších 124 milionů dolarů v bitcoinech a 417 milionů dolarů v vsazených do etherea od společnosti Aave. Dnes stáhla dalších 200 milionů dolarů v bitcoinech od společnosti Compound.

Údaje z on-chainu ukazují, že Celsius pravidelně převádí značné množství svých kolaterálních aktiv na centralizované burzy, aby je – s největší pravděpodobností – prodal a splatil své dluhové závazky.

Celsius se potýká s platební neschopností vyvolanou prudkým poklesem cen kryptoaktiv. Dne 12. června zmrazila výběry a převody na své centralizované výpůjční službě.

Zdroj: https://www.theblock.co/post/157367/celsius-has-now-paid-off-more-than-800-million-of-debt-to-defi-apps?utm_source=cryptopanic&utm_medium=rss

 

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x