S rozvojem světa kryptoměn si stále více podniků uvědomuje jejich výhody. Společnosti tak hledají způsoby, jak začlenit digitální aktiva do portfolia svých služeb, aby je pak mohly nabídnout svým klientům. 

Podle tiskové zprávy z 3. července je jednou z těchto společností VISA, nejrozsáhlejší platební síť na světě. VISA vytvořila ve Spojených arabských emirátech exkluzivní VIP kryptografickou kreditní kartu s názvem „bitcoinblack“.

Karta je omezena na 10 000 uživatelů po celém světě a svým držitelům umožňuje převádět bitcoin a další významné kryptoměny na fiat měnu. Zájemci o kartu si musí zažádat o pozvánku prostřednictvím webových stránek bitcoinblack

Prémiovou výhodou karty je bezlimitní výše útrat všude, kde je přijímána Visa. Její budoucí majitelé se také mohou těšit na až 10% cashback ve speciálních tokenech SPND.

Luxusní odměny

Exkluzivní karta umožňuje svým majitelům vyměnit tyto odměny za různé luxusní předměty v bitcoinblack’s Haute Living Luxury Marketplace. Půjde o kurátorovaný online butik zahrnující luxusní hodinky, kabelky, auta, soukromé lety, přístup do soukromých sídel atd. Butik by měl být brzy spuštěn.

Generální ředitel Bitcoinblack Prakash Chand k tomuto vývoji uvedl: „Lidé s neuvěřitelným bohatstvím v kryptoměnách potřebovali způsob, jak své tokeny snadno utratit a být za to odměněni. Bitcoinblack se perfektní pro zámožné jednotlivce, kteří chtějí používat své kryptoměny kdekoli na světě, kde je přijímána Visa.“

Jak řekl, kartu může jednoduše používat kdokoli. Jediné, co členové musí udělat, je převést své kryptoměny do bezpečné peněženky bitcoinblack. V zápětí mohou utrácet své tokeny s nejvýhodnějším možným kursem a s vysokými limity.

Luxusní zboží dostupné za kryptoměny není v úplnou novinkou, protože firmy se stále více zaměřují na mileniály a jejich rodiče. Např. mnoho prémiových výrobců hodinek, včetně značek Tag Heuer, Hublot a Breitling, nyní umožňuje nakupovat zboží pomocí kryptoměny. 

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x