Těsně před zahájením nedávné akce Consensus 2022 v Texasu přednesl Charles Hoskinson, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti IO Global („IOG“), před 1800 účastníky akce Cardano Community v Austinu klíčovou řeč, během níž hovořil o vzniku hotelu s technologií Cardano v Barceloně.

Hoskinson řekl: "Byli jste někdy v Barceloně? Je tam hotel od Alfreda [Moeskera]. Je to člověk z IOG a přijel na náš první summit IO, který jsme pořádali. Měli jsme ho v Portugalsku. Ten kdysi dávno uspořádala Tamara Haasenová a je někde tady. "Dostala za úkol vymyslet, jak konferenci uspořádat. Nikdy předtím jsme to nedělali, a tak jsme to udělali. A on se objevil, společně jsme povečeřeli a řekl: 'Víš, já prostě přestavím svůj hotel na hotel s tématikou Cardano'. Já na to: "No jasně. A teď už je! Jsou tam obrazy a malby. Jmenuje se to Hotel Cardano. Platí se v $ADA."

Španělský hotel, na který se Hoskinson odvolával, se jmenuje Cardano Boutique Hotel Ginebra v Barceloně a podle svých webových stránek byl „prvním podnikem na světě, který přijímal ADA“. Majitelé tvrdí, že „natolik věří v rovnější a poctivější systémy, které Cardano vyvíjí“, že se rozhodli změnit značku svého hotelu z „Boutique Hotel Ginebra“ na „Cardano Boutique Hotel Ginebra“.

Podle své stránky na Instagramu hotel provozuje také Cardano stakepool a provozuje charitativní program v Bangladéši. Mají také podcast s názvem „Cardano Hotel Podcast“.

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x