Salvador i MicroStrategy nakoupily další BItcoin, protože virtuální měna 1. července klesla téměř na 19 000 dolarů. Nayib Bukele, prezident země, oznámil, že nakoupili 80 BTC po 19 000 USD.

Současně šéf společnosti MicroStrategy Michael Saylor informoval komunitu, že nakoupili 480 bitcoinů za téměř 10 000 000 USD. Díky soustavným nákupům je MicroStrategy firmou s největším podílem Bitcoinů na světě.

S poklesem bitcoinu Salvador a MicroStrategy pokračují ve štosování Satů

Salvador a MicroStrategy pokračují ve štosování. Pro Salvador i MicroStrategy to byla příležitost nakoupit Bitcoin za nižší ceny.

Nezapomínejme, že Salvador byl první zemí na světě, která učinila Bitcoin zákonným platidlem vedle amerického dolaru (USD). V současné době zemi navštěvují nejen běžní turisté, ale stala se také hostitelskou zemí pro bitcoinové akce a pro turisty, kteří si chtějí vyzkoušet, jaké to je být v zemi, kde je Bitcoin zákonným platidlem.

Navzdory tomu, že prezident země Nayib Bukele byl kvůli tomuto rozhodnutí mnohokrát napaden médii, byly zaznamenány velmi pozitivní výsledky, pokud jde o pozitivní dopady na místní komunity.

Nyní je největším držitelem bitcoinu společnost MicroStrategy, jedna z největších společností zabývajících se business intelligence a softwarem. Mají téměř 130 000 BTC a v budoucnu by mohli svůj podíl dále zvyšovat. Bitcoin za tak nízké ceny představuje příležitost pro investory, kteří promeškali poslední býčí období a kteří chtějí mít možnost vstoupit na trh.

Podle údajů sdílených společností CoinGecko se nyní s bitcoinem obchoduje za přibližně 19 500 dolarů a jeho tržní kapitalizace činí 371 miliard dolarů. Největší digitální měna na světě se před několika týdny posunula z 69 000 dolarů pod 18 000 dolarů, což ukazuje, že Bitcoin během několika měsíců zažil cenovou korekci o více než 70 %.

Nezapomínejme, že Bitcoin má tendenci zažívat různé cykly. Během býčích trhů se cena virtuální měny pohybuje výše velmi rychlým tempem. Naopak když se Bitcoin dostane do medvědího trendu, trvá několik měsíců, než dosáhne dna.

Další věc, kterou je vhodné vzít v úvahu v souvislosti s cykly Bitcoinu, je, že altcoiny mají tendenci Bitcoin následovat. To znamená, že pokud Bitcoin klesá, ostatní digitální měny tento trend následují a v některých případech klesají ještě rychleji. Vždy je důležité mít diverzifikované portfolio, které by investorům pomohlo snížit rizika, pokud jde o držení digitálních měn.

Vzhledem k tomu, že Salvador a společnost MicroStrategy nakupují Bitcoin za tyto ceny, je možné vidět, že o tuto virtuální měnu je jasný zájem a co by se s ní mohlo v příštích letech stát. Mince by mohla pokračovat v expanzi a pohybovat se výše, nebo prohloubit svůj medvědí trend.

Zdroj: https://usethebitcoin.com/el-salvador-and-microstrategy-purchase-more-bitcoin/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=el-salvador-and-microstrategy-purchase-more-bitcoin

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x