dYdX přechází na Cosmos

Jeden z TOP3 protokolů pro škálovatelnost sítě Ethereum toho má dost a přechází z Etherea na Cosmos. dYdX cílí k vybudování profesionální decentralizované platformy pro obchodování s krypto aktivy, kde jsou obchodníci díky vlastnostem blockchain technologií skutečnými vlastníky svých obchodů, eventuálně, této obchodní platformy. 

Hlavním důvodem je škálovatelnost, která na síti Ethereum není ideální, Cosmos naopak díky  SDK standartu umožní platformě  škálovat podle jejich potřeb. V současné době je platforma dYdX schopna provést pouhých 10 transakcí za sekundu.

Společnost Celsius popírá obvinění Alexe Mashinského z pokusu o útěk USA

Generální ředitel společnosti Celsius Alex Mashinsky se minulý týden nepokusil opustit USA, ale pokračoval v práci na obnově likvidity a provozu, tvrdí společnost.
Společnost Celsius, která se ocitla v potížích s půjčováním kryptoměn, se snaží obnovit svou činnost po boku Alexe Mashinského, který v současné době pobývá ve Spojených státech, tvrdí společnost.
 

Společnost Three Arrow Capital nesplnila výzvy k úhradě dodatečné marže

Podle nové zprávy patřil poskytovatel kryptoúvěrů BlockFi mezi několik společností, které likvidovaly alespoň část pozic společnosti 3AC.

Investiční společnost Three Arrows Capital ( 3AC) údajně nedokázala splnit výzvy k úhradě marže od svých věřitelů, což vyvolalo obavu platební neschopnosti poté, co kolaps na kryptotrhu vyvolal nepředvídané likvidace této singapurské společnosti.

Integrace Chainlinku a Moonbeamu

Derek Yoo, zakladatel projektu Moonbeam, poznamenal, že tato integrace umožňuje jejich platformě poskytovat stavební kameny vývojářům DeFi.

Tether plánuje snížit krytí USDT cennými papíry na nulu

Tether očekává, že do konce června 2022 sníží pokrytí USDT cennými papíry na 8,4 miliardy dolarů a nakonec je zcela odstraní. Ve květnovém prohlášení společnost uvedla pokrytí USDT, v tom stojí, že momentálně cenné papíry tvoří 21 miliard z celkových 82 miliard dolarů.

Japonsko schválilo návrh zákona, který omezuje vydávání stablecoinů na banky a důvěryhodné společnosti

Po katastrofě spojené s protokolem Terra se Japonská vláda snaží urychlit prosazení nových zákonů spojených se stablecoiny.

Japonsko pokračuje v přípravě legislativy týkající se vydávání stablecoinů, tj. digitálních aktiv, jejichž hodnota je navázána na hodnotu fiat měn.

 

 

5 1 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x