Klíčové úrovně ke sledování

Rezistence:

1 361 – 1 450 – nejbližší klíčová zóna, na rozdíl od BTC nám ETH neudrželo minulá ATH, lze v této zóně očekávat přinejmenším ‚problém‘ po cestě zpět nahoru

1 700 – klíčový týdenní break down, tato úroveň spolehlivě fungovala od března 2021 do května 2022 jako support, definitivně lze čekat, že cestou zpět nahoru zde bude velmi silná rezistence.

Supporty:

1 105 – 1 000 – zóna supportu tvořená klíčovou úrovní vycházející z měsíčního grafu, současně je ‚tisícovka‘ i silnou ‚psychologickou‘ hranicí.

670 – 750 – zóna mezi klíčovou úrovní vycházející z měsíčního grafu (Q1/Q2 2018) a roční zavíračkou 2017.

350 – 450 – pokud bychom měli od nynějších cen pokračovat ještě silně dál dolů (méně pravděpodobné, avšak né nemožné), toto byla rezistence akumulační zóny z minulého medvědího trhu.

Z hlediska spekulanta: Aktuálně jsme ‚uprostřed ničeho‘ (mezi nejbližším supportem a nejbližší rezistencí) – trend je zatím stále dolů, minulý týden byl první ‚zelený‘ po celých jedenácti červených svících, není úplně od věci na nejbližším supportu sázet na odraz směrem výše – nějaká vlna směrem k rezistencím výše se přímo nabízí. 

Dle mého názoru je však aktuálně nejrozumnější vyčkat, co udělá Bitcoin a dle případné reakce na nejbližších supportech či rezistencích pak teprve zkoušet ‚soudit‘ Ethereum.

5 1 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x