Mike McGlone, hlavní komoditní stratég společnosti Bloomberg Intelligence, předpovídá, že Bitcoin do roku 2025 dosáhne 100 000 USD, a tvrdí, že očekává rozkvět trhu s kryptoměnami jako „oživený býčí trh“.

 

Populární obchodník Credible Crypto sdílí McGloneovu neohroženou předpověď

 

Populární obchodník Credible Crypto sdílí McGloneovu neohroženou předpověď. Minulý měsíc společnost Credible Crypto zveřejnila aktualizovanou prognózu trajektorie ceny Bitcoinu, která poukazuje na to, že BTC dosáhne příznivého vývoje.

McGlone ve svém hodnocení tvrdí, že silný obrat Bitcoinu teprve začíná. Současný medvědí trh odráží nejdramatičtější inflaci za posledních čtyřicet let.
Nicméně zdůraznil, že jakmile medvědí trh skončí, Bitcoin prudce vzroste a stane se nejcennějším aktivem na světě.
Mike McGlone

Očekávám, že Bitcoin bude prvním aktivem, které obnoví svou trajektorii překonávání výkonnosti

Vzhledem k tomu, že stále více hlasů varuje před výrazným poklesem BTC/USD, „býčí“ výroky zůstávají kvůli makroekonomickým faktorům omezené na dlouhodobé prognózy.

Bitcoin má za sebou těžký začátek roku, ale analytici stále věří, že dosáhne 100 000 USD; je prý otázkou kdy, nikoliv zda.

Navzdory nedávnému poklesu ceny mnozí pozorovatelé trhu nadále doufají, že cena BTC brzy překoná hranici 100 000 USD, i když se liší v pohledu na to, kdy k tomu dojde.

Průzkum Deutsche Bank ukazuje jak BTC poráží hranici $100K

 
McGlone byl dotázán, proč se z Bitcoinu stalo rizikovější aktivum poté, co se tak dlouho choval jako zajištění proti inflaci.
 
Analytik agentury Bloomberg na dotaz odpověděl, že tento vzestup je pouze „dozráváním“ mladé technologie.
 
Poznamenal, že 260-denní volatilita bitcoinu je srovnatelná s volatilitou Tesly, Amazonu v roce 2009 a zlata v roce 1980.
 
 

Goldman Sachs, podobně jako Deutsche Bank, předpovídá pokoření hranice $100K

 
Pokud jde o zlato, skupina Goldman Sachs předpovídá, že Bitcoin bude v důsledku většího využívání kryptoaktiv nadále přebírat podíl na trhu drahého kovu, takže často citovaná předpověď ceny 100 000 USD je možná.
 
Generální ředitel společnosti Nexo, která se zabývá financováním kryptoměn, předpovídá, že BTC dosáhne 100 000 USD do jednoho roku, tedy o tři roky dříve než McGloneho předpověď.
 
Antoni Trenchev pro CNBC uvedl, že podle něj Bitcoin překoná 100 000 USD „do jednoho roku“.
 
0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x