Dubajský hotel The Manor u Jebel Ali nyní přijímá platby v kryptoměnách. Po navázání partnerství hotelu s Binance mohou nyní hosté platit za ubytování Binance coiny (BNB), bitcoinem nebo ethereem. Transakce umožní platební brána spravovaná společností Binance.

Kryptografickou platební bránu zákazníci najdou na webových stránkách hotelu. Provozovatel nezapomněl dodat i prohlášení, že „dodržuje přísná bezpečnostní opatření pro stejnou ochranu práv zákazníků i majitelů podniku“.

Mohammed Hanif Al Qassim, řídící partner hotelu Manor, řekl:

“Virtuální aktiva jsou v souladu s vizí udržitelnosti a digitální transformace hotelu The Manor. Nejen proto, že patří mezi nejlepší ekologické módní hotely v Dubaji.”

Rozhodnutí hotelu přijímat kryptoměny znamená, že se digitální aktiva rychle integrují do různých odvětví v rámci globální ekonomiky.

Binance pracuje na růstu přijetí kryptoměn

Zejména Dubaj se podílí na zakládání podniků, které přijímají digitální aktiva za účelem posílení kryptografické komunity.

Binance zajišťuje, aby platby byly v souladu s bezpečnostními opatřeními a ochranou spotřebitelů spolu s ochranou práv majitelů podniků. Kromě toho společnost usilovně pracuje na zajištění zázemí v regionu Blízkého východu.

Richard Teng, regionální ředitel společnosti Binance na Blízkém východě a v severní Africe (MENA), uvedl:

„Binance aktivně zapojuje zavedené místní podniky a instituce, aby dále zvýšila přijetí kryptoměn našimi uživateli a podpořila komunitu jako celek. Naše partnerství s předními inovativními podniky, jako je Jebel Ali, jsou v souladu s naší vizí zvýšit přijetí kryptoměn v celém regionu.“

V posledních několika měsících začalo s integrací kryptografických plateb mnoho dalších provozovatelů služeb v oblasti potravin a nápojů v Dubaji.

Vzhledem k tomu, že se regulace vyjasňují, existuje vysoká pravděpodobnost, že kryptoměny uvidíme u řady nových provozovatelů služeb.

Popularita kryptoměn v poslední době roste

Zejména v sektoru služeb se pro platby prostřednictvím kryptoměn rozhoduje stále více podniků. Společnost EuroSports Global, distributor luxusních vozů a superaut, již také přijímá za své zboží digitální aktiva.

Zástupce společnosti uvedl, že zákazníci budou moci digitální měnou platit za vozy Lamborghini a Alfa Romeo. Zprostředkovatelem plateb je v tomto případě společnost FomoPay. Akceptovanými měnami jsou bitcoin, ethereum, USD Coin (USDC) a tether (USDT).

Americký řetězec kin AMC se nedávno spojil se společností BitPay, která umožňuje zákazníkům nakupovat vstupenky pomocí Dogecoinu. Dříve kina AMC přijímala platby v bitcoinu a ethereu prostřednictvím služby Paypal. 

5 1 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x