CryptoUseful je aplikace, která sleduje vaše portfolio kryptoměn. Jednoduché a přehledné prostředí, napojení přímo na burzy, upozornění na nastavené pohyby na trzích a další funkce, které vám aplikace přináší využijí příležitostní investoři ale i pokročilejší obchodníci. 

V tomto článku bych vás chtěl upozornit, na možnost podpořit vývoj této aplikace. Na recenzi CryptoUseful si ještě musíte počkat. Beta je ve vývoji. Pokud tedy máte zájem o přednostní přístup, či další výhody, můžete projekt podpořit na HitHitu.

Za vývojem stojí Kristýna Furiková a Jakub Odvářka. Jedná se tedy o ryze český projekt, který je navíc programován známou skupinou Pixelmate. Ta stojí za aplikacemi jako je Zonky, Indigo atd.

Kriss (Kristýna Furiková) nám přislíbila možnost otestovat aplikaci, abychom vám mohli zprostředkovat první dojmy a porovnání s konkurenčními projekty. Jakmile bude Beta Cryptouseful připravená na test, vrhneme se na to.

5 2 hlasů
Hodnocení článku

By Lukáš Hefner

Pracuji na volné noze jako marketér, grafik, poradce při vytváření nových projektů a firemních procesů. Kryptoměnám věnuji od roku 2017, jako osvojovatel blockchain technologií.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x