Jako obvykle přicházíme s novinkami ze světa kryptoměn, kde se podíváme na rychlý přehled nejzajímavějších událostí uplynulého měsíce.

Velký výprodej Altcoinů

Trh s kryptoměnami i širší světové finanční trhy se 26. Dubna ocitly pod tlakem poté, co začal opadat humbuk kolem nákupu Twitteru Elonem Muskem a do popředí se opět dostaly obavy o stavu světové ekonomiky. S tím jak se cena Bitcoinu dostala pod klíčovou hranici $38 tisíc dolarů proběhl robustní výprodej altcoinů.

Telegram

Implementace krypto peněženky do aplikace Telegram, která nyní umožňuje zasílání kryptoměn skrz TON ( The Open Network). Uživatelé nyní mohou zakoupit kryptoměny prostřednictvím bankovního účtu a pomocí aplikace je i zasílat. Momentálně jsou implementovány jen dvě kryptoměny a to TON a Bitcoin. 

STEPN ( $GMT)

Token blockchainové aplikace STEPN využívající konceptu Move-To-Earn dosáhl cenového maxima i přes klesající cenu Bitcoinu. Cena vystřelila mírně přes $4.4 dolaru a od té doby koriguje. S touto aplikací si po registraci a zakoupení sneakers ve formě NFT můžete začít vydělávat pomocí pohybu.

Zcash ( $ZEC)

Ukázalo se, že pseudonym John Dobbertin, který byl jedním ze šesti účastníků ceremoniálu založení Zcash, byl celou dobu Edward Snowden. Ten prozradil, že hrál klíčovou roli při vytváření tokenu pro ochranu soukromí Zcash ( $ZEC).

Terra – ( $Luna) – LFG ( Luna Foundation Guard)

Spoluzakladatel platformy Terra s nativním tokenem Luna oznámil, že firma bude kupovat Bitcoin na podporu nově tištěných UST ( algoritmický decentralizovaný stablecoin platformy Terra, který je vázaný na cenu dolaru). V současnosti drží 42 531 Bitcoinů.

5 4 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x