Telegram, alt-tech aplikace pro zasílání zpráv, nyní zavádí krypto platby prostřednictvím The Open Network (TON), svého oficiálního peněženkového bota. Novinka byla oznámena prostřednictvím oficiálního Twitteru společnosti. 

Jedná se o další inovativní krok ze strany Telegramu. Ten je totiž vůbec první chatovací aplikací, která umožní rychlé, bezpečné a bezproblémové krypto platby.  

TON přidává do Telegramu bota, čímž jeho milionům uživatelů umožní snadno posílat a přijímat krypto platby prostřednictvím chatu. A co je nejlepší, transakce jsou zdarma. Můžete tak posílat a přijímat kryptografické platby s nulovými transakčními poplatky, a to přímo během chatu.  

Funkce peněženky TON Coin 

Aby mohli uživatelé tuto funkci používat, musí si do Telegramu stáhnout a nainstalovat Wallet bota. Díky němu pak mohou uživatelé nakupovat kryptoměny prostřednictvím platebních karet, převádět kryptoměny nebo je odesílat na jiné peněženky. 

Platby budou ve srovnání s jinými službami probíhat takřka okamžitě. Uživatelé nemusí zadávat zdlouhavé adresy peněženek a čekat na potvrzení. Pro odeslání bitcoinů a tzv. toncoinů stačí kliknout na ikonu peněženky ve zprávách.    

Telegram si klade za cíl zjednodušit transakce s kryptoměnami a podpořit tak jejich masové přijetí po celém světě. Platby aplikací pro zasílání zpráv a TON Coinu se dostanou do mainstreamu, čímž se přeshraniční platby zlevní a zrychlí. 

Konečným cílem je, aby se kryptoměnová platební řešení stala součástí každodenního života. 

4 1 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x