Klíčové 'zjevné' úrovně jsou ostře sledované. Proto se bežně stává, že se vývoj cen okolo těchto úrovní odehrává délší dobu - dle mého názoru možná otočka na týdenní bázi - ale to bychom vskutku raději viděli ETHereum zavřít tento týden zpátky nad svou psychologickou hranicí 3000 USD/ETH

Klíčové úrovně ke sledování:

Rezistence:

3000 – 3062 – ZATÍM to vypadá, že jsme na této ceně coby na rezistenci – pokud by break out potvrzený před měsícem měl odehrát dle očekávání, tedy dal zrod novému trendu, měli bychom dle mého názoru vskutku ALESPOŇ znovu přeměnit 3k oblast v support, ne-li rovnou zavřít významně nad, ideálně i nad některou z níže zmiňovaných rezistencí dále nad cenou…

3 432 – 3500 – de facto oblast rezistence od konce srpna loňského roku – ideálně bych v blízké budoucnosti chtěl vidět toto proměněno zpět v support.

3 677 – roční zavíračka 2021/otvíračka 2022

3928 – 4000 – klíčová týdenní rezistenční struktura, psychologická hranice

Supporty:

2 777 – měsíční úroveň

2 540 – týdenní horizontální support od ledna do půlky března – z hlediska potvrzení/etablování trendu je NAPROSTO KLÍČOVÉ, abychom týden nezavřeli pod touto úrovní.

2 277 – měsíční úroveň

2000 – 1935 – klíčový makro S/R flip – poslední hranice, kam bych stavěl případné spekulativní ‚chytače padajícího nože‘.

Trend: ‚Nepotvrzený‘ rostoucí trend/bokem – pokud zavřeme tento týden nad 3k, dle mého názoru nás velmi pravděpodobně čeká útok někam přinejmenším na zónu mezi 3500 – 3700. 

Z hlediska spekulanta: Ceny jsou stále kolem třech tisíc, minimum minulého týdne ‚vyčištěno‘, aktuálně se obchoduje znovu zpět kolem 3k. Pokud jste měli problém zmáčknou spoušť minulý týden, protože ‚do protipohybu‘, nyní lze spekulovat na (pokud příjde) znovuzískání 3k a odtamtud růst výše.

5 1 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x