Klíčové úrovně ke sledování:

Supporty:

3 062 – 3 000 (psychologická hranice, do nynějška devítitýdenní rezistence – nyní očekáváno jako support)

2 777 dřív důležitá měsíční úroveň, fungovala jak jako support, tak i jako rezistence, v dosavadní konsolidaci bokem – v rámci diskutovaného symetrického trianglu – vlastně i jako jakýsi medián – (chop oběma směry probíhal právě okolo a skrz tuto úroveň – s ohledem na předchozí reakce to lze považovat – v konfluenci s aktuálním break outem z formace – za ‚potvrzení býčího vývoje‘ kurzu)

Rezistence:

3 431 aktuální nejbližší rezistence – vychází z měsíčního grafu

3 676 letošní roční otvíračka

3 928 – 4000 důležitá psychologická hranice, dřívější kritická týdenní rezistence z počátku loňského května a přelomu loňského srpna a září.

Trend: Bokem/’nepotvrzený‘ rostoucí trend – Minulý týden nastal velmi silný break out směrem vzhůru z naznačeného symetrického trianglu. V případě pokračování rally/utvoření nového lokálního vyššího minima = potvrzený nový rostoucí trend.

Z hlediska spekulanta: Podobně jako u Bitcoinu – pakliže jsme stop buy objednávkou nezachytili průraz, než hledat vstupy do pozic na krátko bude nyní určitě rozumnější hledat spekulace na další růst, přičemž lákavé mohou být jednak nákupy pullbacků, ale také i break outy dále výše z nějakých lokálních konsolidaček bokem…

5 1 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám váš názor, okomentujte článek.x